parafiawilkowo.pl.tl - Punkt PZC

Caritas przy Parafii p.w. Narodzenia NMP w Wilkowie na spotkaniu w dniu 7 maja 2012 r. podjął decyzję o uruchomieniu Punktu Konsultacyjnego dla Parafian. W Punkcie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc specjalisty.

Począwszy od 16 maja 2012 r. w każdą środę w okresie letnim w godzinach od 1730 do 1830, a w okresie zimowym od 1630 do 1730 w Domu Parafialnym będzie pełnił dyżur specjalista.

Obecnie w Punkcie dyżurują: specjalista prawa pracy i prawa administracyjnego oraz ubezpieczeń społecznych.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, podpowiemy jak załatwić sprawę w urzędzie, w ZUS-ie, z pracodawcą, w instytucjach pomocy społecznej, każdy dostanie tyle informacji, że poradzi sobie z napisaniem odpowiedniego pisma. Zasugerujemy, co w danej sprawie należałoby zrobić. Znajdziemy wyjście z sytuacji, kontekst prawny sprawy i odpowiednie przepisy, jakie jej dotyczą, podpowiemy możliwe rozwiązania.

Zapraszamy wszystkich Parafian do korzystania z bezpłatnej pomocy.